Rama lyen godinat e pazarit të ri me ngjyrë mavi. Kushtet e sigurisë 0. Foto

Aktualitet

Ne nje status te tijin ne facebbok, Kryetari i Deges nr 8 per Tiranen, Ervis Xhako, shkruan per kushtet dhe ngjyrat me te cilat Erion Veliaj po lyen godinat tek pazari i ri.

Ja statusi i tij:

Puntoret e firmes qe lali Eri ka tek Pazari i Ri!
Kushtet e sigurimit niveli 0. Rrezikojne jeten pa rrip e pa lidhje, njesoj si tek plehrat e Sharres! Per mos folur per ngjyrat, si shtepi publike. #kryetarplere#kryetarfasade

Fotografia e Ervis Xhako

Fotografia e Ervis Xhako

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?