Albana Vokshi: Krijohet rrjeti Mbarëshqiptar i Forumeve Politike të Grave, nismë e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë

Aktualitet

Kosovë, Gëzuar Ditën e Pavarësisë !

Mirënjohje luftëtarëve të lirisë së Kosovës në një shekull përpjekje për të mbajtur në jetë kombin shqiptar.
Në Tiranë me koleget nga Prishtina, Gjakova, Tetova, Gostivari dhe Ulqini firmosëm deklaratën e angazhimit për krijimin e Rrjetit Mbarëshqiptar të Forumeve Politike të Grave, nismë e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë për të mbrojtuar dhe fuqizuar të Drejtat e Grave në trevat shqiptare !

Fotografia e Albana Vokshi

Fotografia e Albana Vokshi

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?