Vocërraku Braçe shan me fjalë të pista Berishën.Foto/Video

Politike

Deputeti socialist Erjon Braçe ka provokuar sërish në sallën e Kuvendit duke sharë ish-kryeministrin Sali Berisha me fjalën e turpshme “bole”.

I menjëhershëm ka qene reagimi i deputetit Flamur Noka dhe i të gjithë grupit të PD, duke shkuar tek vendi i Braçes.

Më pas seanca është ndërprerë nga kryesuesja e Kuvendit, Valentina Leskaj

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?