Noka ia hedh syzet në tokë Braçes. Foto/Video

Politike

Në kohën kur ishte duke folur ish-kryeministri Sali Berisha, deputeti socialist Erjon Braçe po vazhdonte të shante nga vendi ku ai qëndronte.

Kjo ka sjellë edhe reagimin e deputetit Flamur Noka, i cili ka shkuar në vendin ku qëndron deputeti socialist dhe e ka qëlluar me një letër duke ia hedh syzet ne tokë. Në këtë moment kanë ndërhyrë dhe deputetët e tjerë.

Me pas seanca është ndërprerë nga drejtuesja e seancës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *