Xhihan i uron ditëlindjen Harun-it. Foto/Video

Stil/Jetë

Aktori turk Erkan Petekaya i cili njihet me emrin Xhihan tek filmi “Fate te kryqezuara” i ka uruar ditelindjen shokut te tij dhe njekohesisht “armikut” kryesor ne film. Ndryshe nga sa jane ne film, ata kane nje miqesi dhe harmoni per tu pasur zili.

Herşey için teşekkür ederiz @bfalay #paramparça

A post shared by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?