Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen/ Të rinjtë e LRI-së: ‘Me ty do ta bëjmë Shqipërinë shtëpinë tonë’

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur sot plot 45-vjeç. Të rinjtë e LRI-së kanë surprizuar Kryemadhin me një tortë, në të cilën është ngritur një shtëpi me ngjyrën e kuqe të flamurit kombëtar dhe mbi të cilën qëndron shqiponja. Për fushën e tortës është përzgjedhur flamuri i Bashkimit Europian. ‘Me […]

Vazhdo të lexosh

Dega 7 e Partise Demokratike për Tiranen, i bën një surprizë Lulëzim Bashes/ FOTO+ VIDEO

Lulzim Basha ka sot ditëlindjen. Gjatë një takimi që pati në Tiranë me simpatizantët, kreut të PD-së i organizuan një surprizë. Dy vajzat e tij të vogla i sollën tortën me mbishkrimin e Republikës së Re duke i uruar ditëlindjen. Mes duartrokitjeve, Basha foli në mënyrë figurative për “ndarjen e tortës”. “Torta do ndahet vetëm […]

Vazhdo të lexosh