Luan Rama: Nuk e meritojmë këtë Shqipëri të kanabizuar

Politike

Ne nje nje takim me te rinje te LRI-se, nënkryetari i LSI, Luan Rama,  tha se të gjithë ata të rinj e të reja në sallë por edhe asaj salle, nuk e meritojnë të jenë pjesë e një Shqipërie të kanabizuar.

Kur ju dëgjoj ju të rinjve të LSI këtu, unë them se ju nuk e meritoni të jeni pjesë e një vendi të kanabizuar. Ju nuk e meritoni këtë Shqipëri të kanabizuar”, – tha Luan Rama gjatë fjalës së tij.

Nuk është hera e parë që deputetët e LSI-së akuzojnë PS dhe Policinë e shtetit për lidhje me krimin dhe drogën.

Me heret akuza kane hedhur edhe ish ministri Manjani si dhe Koka.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?