Gazetarja e News24: Femija im duhet te shohe me detyrim “Bunk Art” me pagesë

Aktualitet

Femija im duhet te shohe me detyrim “Bunk Art” duke paguar para dhe duke humbur mesimin per nje dite! Urdheroooo? Po perse valle? Apo per kulture te pergjithshme!?? Nese eshte keshtu atehere perse duhet te paguaje per ta perfituar kete kulture? Dhe e dyta…, perse duhet te humbase nje dite mesimin?-shkruan gazetaria e “News24” në profilin e saj ne facebook.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?