Amerikanët peticion për te arrestuar Soros-in.

Bota

Qytetarët amerikanë kanë nisur mbledhjen e fimrmave për nxjerrjen e një urdhër-arresti ndërkombëtarë për manjatin George Soros.

Peticioni është publikuar në faqen e Shtëpisë së Bardhë dhe dhe deri tani ka arritur të mbledhë 10 mijë firma.  Nëse ky peticion nënshkruhet nga 100 mijë qytetarë, Shtëpia e Bardhë është e detyruar të përgjigjet.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?