Ilir Babaramo/ Ermal Mamaqi palaço i Ramës, Elvana Gjata një eskortë e parave të kokainës

Ilir Babaramo shkruan se në kohën kur e gjithë bota mbarë po ndiqte këtë tragjedi për artin dhe kombin francezë, elita shqiptare u shfaq për herë të fundit në premierën e filmit “2 gisht mjaltë” me protagonist, Ermal Mamaqin dhe Elvana Gajatën. Ilir Babaramo, gazetar, Ermal Mamaqi, moderator dhe Elvana Gjata, këngëtare18 Prill, 2019 14:26 […]

Vazhdo të lexosh