Ilir Babaramo/ Ermal Mamaqi palaço i Ramës, Elvana Gjata një eskortë e parave të kokainës

Aktualitet

Ilir Babaramo shkruan se në kohën kur e gjithë bota mbarë po ndiqte këtë tragjedi për artin dhe kombin francezë, elita shqiptare u shfaq për herë të fundit në premierën e filmit “2 gisht mjaltë” me protagonist, Ermal Mamaqin dhe Elvana Gajatën.

Featured image of article: ‘Notre Dame’, Babaramo e krahason me elitën shqiptare: Ermal Mamaqi palaço e Ramës, Elvana Gjata një eskortë e parave të kokainës

Ilir Babaramo, gazetar, Ermal Mamaqi, moderator dhe Elvana Gjata, këngëtare18 Prill, 2019 14:26

TIRANË- Gazetari Ilir Babaramo, në një shkrim të tij pas zjarrit që shkrumboi katedralen e Notre-Dame’, lidhur me reagimet e elitës shqiptare.

Babaramo shkruan se në kohën kur e gjithë bota mbarë po ndiqte këtë tragjedi për artin dhe kombin francezë, elita shqiptare u shfaq për herë të fundit në premierën e filmit “2 gisht mjaltë” me protagonist, Ermal Mamaqin dhe Elvana Gajatën.

E teksa ndalet tek këta dy të fundit, Babaramo e quan Mamaqin ‘palaço’ dhe Elvanën ‘eskortë’./ dosja.al/

Rezultate imazhesh për babaramo mamaqi