Arrestohet vëllai i ish deputetit të PS. Rama bëri fushatë në hotelin e tij/ Ja emri

Policia ka arrestuar biznesmenin e njohur nga Elbasani, Edmond Stafa, njëherësh dhe vëllai i ish-deputeti të PS, Bukurosh Stafa. Biznesmeni ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Stafa është pronar i hotel-bar-restorant Skampa në qendër të Elbasanit, në zonën e Kalasë. Dy ditë më parë, Rama ishte për fushatë në Elbasan dhe e zhvilloi aktivitetin […]

Vazhdo të lexosh