Ja çfarë duhet të përdorim për të djegur dhjamin në zonën e barkut

Vendosja e qeseve plastike në zona të ndryshme të trupit për të stimuluar shkrirjen e dhjamit është e njohur tashmë. Ndoshta kjo metodë është shumë ” magjike ” për ju, por është e vërtetë dhe jep rezultate të shkëlqyera. Një nënë pas 3 lindjeve nuk ishte e kënaqur me pamjen e barkut,  kështu që vendosi […]

Continue Reading

Shikoni çfarë ndodh me trupin tuaj nëse konsumoni dy banane në ditë

Ushqimi i shëndetshëm jo gjithmonë është i shijshëm. Por kjo nuk mund të thuhet në rastin e bananeve. Kjo është arsyeja përse duhet të gëzoheni dyfish kur të mësoheni se përveç shijes së mirë, ky frut sjell edhe një sërë përfitimesh për shëndetin tuaj, shkruan Albeu.com. Më poshtë ju listojmë të gjitha provat që tregojnë […]

Continue Reading