SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Sylvinho publikon foton: Shqipëria largohet më e fortë nga ky Europian

Në një reagimin e në Instagram, Sylvinho theksoi se Shqipëria largohet më e fortë nga ky Evropian.

“Dje mbyllëm pjesëmarrjen tonë në Euro 2024.

Jam shumë krenar për atë që i treguam vetes dhe tifozëve të futbollit.

Ne ishim një ekip që dhamë gjithçka deri në fund, që luftuam për çdo top, për çdo pikë. Ne ishim pasqyra e popullit shqiptar.

U larguam duke u ndjerë krenarë për atë që bëmë.

Dëshiroj të falënderoj të gjithë ata që ishin me ne në këtë kompeticion dhe kontribuan në performancën tonë.

Faleminderit edhe tifozëve, të cilët shkëlqyen në tribunat e stadiumeve dhe na ndihmuan në këtë rrugëtim. Shqipëria largohet më e fortë nga sa mbërriti”, ka shkruar Sylvinho në rrjetet sociale.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?