ShowStil/Jetë

FOTO: “Tenistja më se’ksi në botë” provokon fansat me foto nga pushimet

Një ish-finaliste e Wimbledon-it rriti temperaturat teksa shfaqte format e saj të tonifikuara në një set fotografish me bikini.

Genie Bouchard Photos, Sports Illustrated Swimsuit 2018 - Swimsuit | SI.com

Eugenie Bouchard, 29 vjeç, nga Montreali, u bë lojtarja e parë me origjinë kanadeze që arriti në finalen e Grand Slam-it Britanik në vitin 2014.

Tennis player Eugenie Bouchard : r/FitAndNatural

Fansat e kanë cilësuar atë si “tenisten më seksi në botë” dhe mbrëmjen e djeshme, bukuroshja bjonde i vendosi ‘kapakun’ këtij titulli.

Eugenie i la pak vend imagjinatës teksa tregoi fizikun e saj në një palë bikini të vogla rozë , ndërsa shijonte pushimet në Karaibe.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania