LIVE ARSENAL-JUNAJTID/ 2 gola për dy minuta.

Sport

LIVE ARSENAL-JUNAJTID/ 2 gola për dy minuta, vendasit iu prishën festën ekipit të Ten Hag. Kapiteni rikthen baraspeshën (VIDEO)

Arsenali do të presë në orën 17:30 Mançester Junajtidin në ndeshjen e vlefshme për javën e 4-të të Premier Ligës.

Manchester United 3 - 1 Arsenal - Match Report | Arsenal.com

 

“Topçinjtë” do të kërkojnë të rikthehen tek fitorja pas barazimit në javën e shkuar me Fulhemin. Nga ana tjetër “Djajtë e kuq” do të kërkojnë fitoren e dytë radhazi pas asaj me Notingem Forest.

Tashmë trajnerët Arteta dhe Ten Hag kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë supersfidë.

LIVE

ARSENAL 1-1 JUNAJTID

29′ Odegard/ 27′ Rashford

GOLI I RASHFORD

Video Player

GOLI I ODEGARD

Video Player

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?