Kadilli: “Basha u distancua nga e kaluara”

Politike

Fatbardh Kadilli ka reaguar ne lidhje me Kuvendin e PD, gjate nje interviste per Euronews Albania


Kadilli eshte shprehur se, Basha eshte distancuar nga e kaluara

Kuvendi ishte nje aktivitet serioz dhe me goxha mbeshtetje ndaj Bashes duke konfirmuar kete te fundit si kryetar.

Video e plote :

 

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?