SPRINT NEWS ALBANIA

Rajoni

Greqia goditet nga një tërmet, ja sa ishte magnituda

Greqia është tronditur nga një tërmet me magnitudë 3 ballë mbrëmjen e sotme.


Mediat greke shkruajnë se tërmeti ka ndodhur rreth orës 22:00 (me orën lokale) në Athinë.


Mësohet se tërmeti e kishte epiqendrën dy kilometra në lindje të zonës Phyli dhe kishte një thellësi fokale 11.1 kilometra.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?