Shpallet “Miss Universe Albania”, kush është bukuroshja nga Tirana

Show Stil/Jetë

Bukuroshja nga Tirana, Endi Demneri, ka “rrëmbyer” kurorën e më të bukrës. Ajo është kurorëzuar mbrëmjen e djeshme, në një natë plot emocione, si “Miss Universe Albania 2023”.

24-vjeçarja e cila ka vite që është pjesë e botës së modelingut dhe e diplomuar ne Art Design, mundi konkurencën e vajazve të tjera dhe arriti që të triumfojë. Ndërkohë, kurorën e Miss Universe Kosova 2023, e fitoi Abesa Rhahmani.

Vajza e cila do të përfaqësojë Shqiperinë dhe Kosovën në konkursin botëror të Miss Universe World do të jete Endi Demneri.

Abesa Rhahmani
Abesa Rhahmani


 

Ne foto: Endi Demneri
Ne foto: Endi Demneri
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?