Grida Duma zbulon për herë të parë se është në një lidhje

Show Stil/Jetë

Moderatorja e njohur Grida Duma ka folur për disa detaje nga jeta personale.

Ish-politikania ka zbuluar  mbrëmjen e sotme se është në një lidhje dashurie,  por nuk ka dhënë më shumë detaje për personin që i ka rrëmbyer zemrën.

Ajo u shpreh në “Më lër të flas” se ndihet e plotësuar dhe se me partnerin e saj kalon “kohë cilësore”

Pjesë nga biseda:

Pyetje: Ç’po bëhet me jetën tënde e dashur?

Duma: Mirë ndodhet Grida. Është kohë  cilësore, mjafton edhe me pak. Edhe po të mos kisha do të thoja kam, jo më kur kam.

Pyetje: E ke atë përqafimin e ngrohtë?

Duma: E kam.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?