Skandal/ AZHBR shkon nëpër stane dhe premton para në këmbim të votës për Jorgo Goron.

Aktualitet
Skandal me manipulimin e zgjedhjeve ne fshatrat e lumit të Vlores.  AZHBR shkon neper stane dhe premton para ne kembim te votes per Jorgo Goron.
Banorët e Vranishtit kane denoncuar prane “HimaraSOT”
Premtimet e AZHBR qe po ju behen blektoreve ne fshatrat e njesise administrative Hore Vranisht.
Sipas tyre ditet e fundit AZHBR ne shkelje te ligjit elektoral shkon dhe kontakton barinjte duke ju premtuar subvencione dhe duke ju bere presion per te votuar Jorgo Goron.
Mund të jetë një imazh i amë e biletës dhe teksti
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?