Tragjike, pesë të vrarë me armë zjarri brenda një shtëpie

Bota

Të paktën pesë persona kanë humbur jetën pas të shtënave me armë zjarri në një shtëpi në Cleveland të Teksas, SHBA.

Sipas meedieve të huaja të shtënat kanë ndodhur në orët e vona të ditës së djeshme.Viktima më e re e ishte 8 vjeç ndërsa dy gra u gjetën të vdekura në dhomën e gjumit mbi dy fëmijë që i mbijetuan tragjedisë.

Policia është ende në kërkim të të dyshuarit, i cili dyshohet të jetë i armatosur dhe në gjendje të dehur.

Oficerët e Policisë konfirmuan se të shtënat ndodhën të gjitha në një shtëpi dhe se viktimat ishin të gjitha nga Hondurasi dhe katër nga viktimat u deklaruan të vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa një prej tyre u shpall e vdekur pasi u dërgua në spital.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?