SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Qytetari e pyet nëse do bëhet rruga Berat-Ballaban, Rama: Po e deshët falas merrni ata tjerët dhe merrni “Noc Rrokun”

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një takim pak më parë në Këlcyrë, ku u ka kërkuar që të votojnë kandidatin e PS, Klement Ndonin.

Kreu i qeverisë edhe një herë ka sulmuar opozitën duke thënë se ata janë “zorra qorre”. Sakaq një qytetar nga turma e ka pyetur kryeministrin nëse do të bëhet rrruga Ballaban Berat.

Qytetari: Rruga ballaban Berat a do bëhet?

Rama: Rruga do bëhet por jo falas. Faleminderit e të gjithëve. Ne do mbjellim disa pemë. Nuk bëjmë zhurma me foni, por këta para që harxhohen po skena i kemi vënë në dispozicion për të mbjellë pemë në qytetet që shkojmë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?