Meta shijon fundjavën në natyrë mes kuajve (VIDEO)

Aktualitet

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë fundjavën në natyrë, mes kuajve.

Teksa ka shpërndarë një video në rrjetet sociale, Meta dëgjohet teksa thotë “si te Pylli i Lirisë”, duke iu referuar filmit shqiptar.

Ai shpërndan edhe një shprehje për kontaktin mes njeriut dhe kalit.

“Kënaqësia më e madhe që vjen prej të qëndruarit me kuajt, është vendosja në kontakt me elementët e rrallë të hijeshisë, bukurisë, shpirtit dhe lirisë”- Sharon Ralls Lemon.

Ju uroj një të Diel të bukur miq”, shkruan Meta.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?