Rama nis fushatën pas operacionit, shfaqet në Kamëz

Politike

Pas operacionit që kreu javën e kaluar, kryeministri Edi Rama është rikthyer në fushatë. Ai është sot në Kamëz në një takim elektoral me banorët atje.

Rama shfaqet krah kryebashkiakut dhe njëherazi kandidatit të PS për Kamzën, Rakip Suli, si dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Kujtojmë se pak ditë më parë  kryeministri iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, ku u operua nga appendisiti.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?