Luçiano Boçi kërkon largimin e kryebashkiakut socialist i cili sipas tij po shkatërron qytetin e Elbasanit.

Aktualitet Politike

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Luçiano Boçi ka kërkuar largimin e kryebashkiakut socialist i cili sipas tij po shkatërron qytetin e Elbasanit.

Boçi ka shkruar se në vend të premtimeve do të duhej një ndjesë dhe largim për dështimin spektakolar të drejtuesve në 16 vite.

“Ky është Elbasani që nuk mund të fshihet pas 16 vitesh! Në vend të fjalëve dhe premtimeve do të duhej një ndjesë e madhe dhe një largim për këtë dështim spektakolar të atyre që kanë drejtuar”, ka shkruar Boçi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?