Rama poston fotot, ja si duket Piramida e Tiranës

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga puna që po bëhet për transformimin e Piramidës në Tiranë, punime të cilat pak nga pak po shkojnë drejt fundit.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, kryeministri ka postuar disa foto nga Piramida e cila shihet me ambiente të reja dhe shumë ndryshe nga ato që ishim mësuar të shihnim më herët.

 

Piramida së shpejti do të jetë gati dhe do të jetë qendra më e madhe e teknologjisë digjitale në Ballkan.


 

“PIRAMIDA😍

Së shpejti qendra më e madhe e teknologjisë digjitale në Ballkan”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?