Kolegji Zgjedhor lë në fuqi vendimin, logot e partive do të jenë në fletët e votimit

Aktualitet

Kolegji Zgjedhor ka marrë vendimin sa i përket logos së partive në fletët e votimit.

Kolegji ka rrëzuar kërkesën e koalicionit “Bashkë Fitojmë”, që në fletët e votimit të mos jenë logot e partive apo koalicioneve, pasi në këtë mënyrë do të rëndohej fleta.

Koalicioni kërkoi që në fletën e votimit të jenë vetëm emrat e kandidatëve dhe emrat e partive apo koalicioneve.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?