Arjan Konomi për opinionistët e Big Brother: Njerëz të rëndomtë…

Show Stil/Jetë

Disa banorë u shprehën se opinionistët Zhaklina dhe Arbri u kanë ushtruar presion gjatë gjithë kohës. Kjo deklartatë u bë nga Kiara dhe Efi ka sjellë dhe përgjigjen e opinionistëve.

Për këtë debat ka reaguar edhe Arjan Konomi. Ai postoi një video në rrjetin social Instagram, ku tha se Zhaklina dhe Arbri debatojnë në mënyrë vulgare dhe nuk janë aspak të denjë për të qenë opinionistë të BBV.

“Pashë spektaklin e BBV sot në YouTube dhe i shtyrë prej komenteve në rrjetet sociale, me të vërtetë nuk mund ti rezistoja dot tundimit për të bërë një koment.

Pavarësisht se gjithmonë kam neglizhuar dhe nuk kam dashur të bëhem pjesë e komenteve me formate të ndryshme televizive, por kësaj rradhe nuk mund të rrija heshtur dhe pa thënë që pësova një zhgënjim dhe një shije të keqe, të hidhur prej sjelljes të opinionistëve nga spektakli i mbrëmshëm.

Nuk është se jam pro apo kundër mendimit të tyre, por qasja që ata bëjnë si opinionistë, është jo e nivelit që ka formati, jo e nivelit që kërkon ai kolltuk ku janë ulur.

Tek i degjoja mu duk sikur po shikoja njerëz të rëndomtë, mediokër, që diskutojnë në një lokal periferie dhe japin e marrin, thonë e stërthonë, e kthejnë e debatojnë në mënyrën më vulgare, ne një spektakël që imagjino se sa shije të hidhur që të lë”, tha Konomi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?