Rama shpërndan pamje nga spitalin e ri Intern te Trauma

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme e ka nisur me pamje nga spitali i ri Intern në korpusin spitalor të Traumës.

Rama shkruan se spitali është drejt përfundimit dhe se ka standardet më të mira që do të shërbejë për trajtimin e sëmundjeve të brendshme si dhe do të ketë për herë të parë një qendër konsultash të dedikuar.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me Spitali e Ri Intern në korpusin spitalor të Traumës tani drejt përfundimit, rindërtuar me standardet më të mira që do të shërbejë për trajtimin e sëmundjeve të brendshme si dhe do të ketë për herë të parë një qendër konsultash të dedikuar, ju uroj një javë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?