Sherr me Dorin pas puthjeve me Oltën? Amos Zaharia flet për…

Show Stil/Jetë

Aktori Amos Zaharia ka folur për herë të parë lidhur me thashethemet që kanë qarkulluar lart e poshtë prej kohësh nëse ai dhe bashkëshorti i Olta Gixharit, Dori, janë zënë me njëri-tjetrin.


Ai ka mohuar këto zëra duke thënë se nuk ka pasur asnjë sherr mes tij dhe Dorit, për afrimitetin që ka pasur me të, duke theksuar se nuk kanë pasur asnjë komunikim me Dorin.

Ester Bylyku: Janë bërë virale momentet që ti dhe Olta kishit pirë. Madje ato puthje janë keqkuptuar nga publiku…

Amos Zaharia: Unë dhe Olta njihemi që në shkollë, jemi miq te vjetër. Nuk ka, as nuk do të ketë kurrë asgjë mes nesh. Atje kishte kamera dhe është mëse e dukshme që gjithçka është mes miqsh.

Ester Bylyku: A është keqkuptuar ajo video nga bashkëshorti Oltës? Të ka telefonuar për tu sqaruar?

Amos Zaharia: Jo, nuk kam patur asnjë problem me Dorin. Nuk ka patur vend për keqkuptime nga asnjëra palë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?