EuReporter fshin shkrimin për Monika Kryemadhin

Aktualitet

Media belge EuReporter ka fshirë shkrimin të cilin e publikoi ditën e sotme për Monika Kryemadhin.

Në artikull, portali akuzonte deputeten e PL, Monika Kryemadhi se ka përfituar pagesa nga një kompani ruse me cilësinë e aksioneres të kompanisë.

Por disa orë më pas ka hequr shkrimin.

Mësohet se artikulli është hequr disa minuta pasi Kryemadhi i dërgoi një e-mail redaksisë së EuReporter ku i kërkonte vënien në dispozicion të provave dhe ndjekjen e çështjes në një gjykatë civile ndërkombëtare.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?