Rama njofton: Për këtë kategori fishat e diabetit do të jepen falas

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka filluar me një lajm të mirë për të gjithë të moshuarit mbi 65-vjeç.

Përmes një postimi në “Facebook”, Rama ka bërë me dije se për të gjithë të moshuarit mbi 65-vjeç fishat e diabetit do të jenë falas.

“MIRËMËNGJES

dhe me lajmin e mirë se fishat e diabetit tashmë garantohen FALAS për të moshuarit mbi 65 vjeç, duke u kursyer gjysheve dhe gjyshërve të paktën 1 pension mujor në vit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.


 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?