Abazoviç ndan foton duke pirë kafe me Ramën

Aktualitet Rajoni

Delegacioni i Qeverisë Shqiptare ndodhet në Malin e Zi, ku do zhvillojnë një takim mes dy vendeve, ku pritet të nënshkruhen dhe disa marrëveshje.

Kryeministri i shkarkuar Dritan Abazoviç, ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale, ku shihet duke pirë kafe me kryeministrin Edi Rama.

“Pijet e mirëseardhjes në vilën Gorica për miqtë tanë para ceremonisë zyrtare dhe fillimit të seancës së dy qeverive. Kemi shumë punë përpara. Pritet të nënshkruhen 11 dokumente të përbashkëta” shkruan në shqip Abazoviç.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?