Aksidenti, reagon Belind Këlliçi: Uroj me zemër shërim të shpejtë për të lënduarit në aksidentin e sapondodhur!

Aktualitet
Kandidati i bashkise se Tiranes, Belind Kellici ka reaguar pas aksidentit qe perfshiu autobuzin e unazes dhe disa makina te tjera, ku per pasoje pati edhe te plagosur.
POSTIMI I PLOTE:
Uroj me zemër shërim të shpejtë për të lënduarit në aksidentin e sapondodhur!
Jo një autobus, por krejt Tirana ka dalë nga korsia. Standardet e transportit publik kanë përfunduar me kohë në Lanë.
Një autobus i lyer jeshil nuk ka lidhje me konceptin e transportit të gjelbër.
Burimi i aksidentit është xhungla urbane me 1 milion banorë që nuk administrohet, që nuk shtohet me rrugë por vetëm me pallate. Janë ndërruar autobusët dhe kompanitë. Ndërroni edhe timonierin.
Mund të jetë një imazh i 9 persona dhe ambiente të jashtme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?