Njihuni me nënën e Luizi Ejllit

Show Stil/Jetë

Si gjithe banoret tjere edhe Luizi u emocionua me takimin baba e bije ndersa shkoi dhe e takoi ate ku i kerkoi falje per lotet qe Kiara ka derdhur per te ndersa ai befasoi kur i tha capacul fjale qe ia kishte thene Luizi Armaldos.

Pas kesaj edhe Luizi u befasua nga nena e tij qe jeton ne Amerike permes nje letre tejet emocionuese qe i ka shkruar duke treguar mbeshtejten e madhe qe ka nga familja per ti thene te vazhdoj lojen sa me forte.

Por, perpos letres kishte edhe nje audio me zerin e nenes me nje mesazh qe u shoqerua me fotografi kur Luizi ishte i vogel dhe nena e tij ishte e re gje qe e preku mjaft shume Luizin por edhe i dha force per te vazhduar.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?