Rama, pozon i buzëqeshur krah bashkëshortes dhe djalit në Bogë

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama duket se këtë fundjavë po e kalon me familjen larg politikës, në Bogën e zbardhur nga dëbora.

Kryeministi Rama pak minuta më parë ka ndarë një foto në rrjetet sociale, ku shihet i buzëqeshur krahë bashkëshortes së tij, Linda Rama dhe djalit të vogë, Zaho.

“Buni Bajraktarit🔥Bogë, Malësi e Madhe” shkruan Rama në postimin e tij.

Duhet se kreu i qeverisë ka vendosur të qëndrojë larg politikës dhe të shijojë fundjavën me familjen, në një kohë kur politika shqiptare është e ndezur për çështjen e McGonigal dhe përfshirjes së emrit të kryeministrit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?