Aktualitet

Sherr me thika në Durrës, ka të plagosur

I plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa Policia po  punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, si dhe kapjen e autorit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?