E motra dënohet për korrupsion, i vëllai jep dorëheqjen nga N/Bashkisë-Pogradec

Aktualitet

Reagim i deges se PD ne Pogradec:

“Dorëheqja” (me urdhër nga lart) nga posti i Nënkryetarit të Bashkisë Johan Sterjo, edhe pse veç administratës askush në këtë qytet nuk e njeh, është një lajm i mirë për qytetin.
Tani i mbetet të lirojë nga uzurpimi edhe Ujësjellësin e Pogradecit.
Gjithsesi, Sterjo është vetëm një nga problemet e qeverisjes lokale. Problemi më i madh do të largohet me ceremoni në 14 Maj.
Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe ambiente të jashtmeë
E motra e tij, ish-drejtoresha Viola Sterjo u arrestua vetem pak dite me pare pasi akuzohet se, përfitoi mijëra euro duke mashtruar, premtonte se do u siguronte projekte nga AZHBR
arrestohet viola sterjo
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?