E hënë, 30 Janar, 2023

Transportonin drogë nga Tirana drejt Qafë-Thanës, arrestohen 3 persona

Aktualitet

Si rezultat i saj, u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve”, kryer në bashkëpunim, i shtetasve Erisa Fero 28 vjeç, Likë Basha 32 vjeç dhe dhe M. K 17 vjeç.

Si edhe u shpallën në kërkim shtetasit F. S., 30 vjeç dhe G. S., 28 vjeç, banues në fshatin Piskupat, Pogradec.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?