“Gjithmonë do e pres një urim nga ty”, vajza e Bujar Nishanit kujton të atin në ditën e lindjes

Aktualitet

Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani, Fiona feston sot ditëlindjen, por në këtë ditë të veçantë nuk ka pranë njeriun e saj më të dashur, babanë, ish-presidentin Bujar Nishani.

Në rrjetet sociale ajo pa postuar një foto kur ka qenë e vogël në krahët e babait të saj të ndjerë ku bashkangjitur shkruan “Gjithmonë do e pres një urim nga ty”.

Ish-presidenti Bujar Nishani ndërroi jetë në 28 maj, pas rreth tre javësh i shtruar në një spital në Gjermani. Ai vuante nga një sëmundje autoimune në mëlçi, dhe shëndeti i tij u përkeqësua pasi u prek nga Covid-19.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?