Zjarr i fuqishëm në Tetovë, shkrumbohet fabrika (FOTO)

Rajoni

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer mëngjesin e kësaj të hëne në një fabrikë në Tetovë.

Deri më tani, sipas mediave në Maqedoninë e Veriut nuk ka raportime për viktima, por nga ana tjetër, dëmet materiale janë të shumta.

Për të neutralizuar flakët, në terren ndodhen forca të shumta zjarrfikëse, si të qytetit të Tetovës dhe krahinave përreth.

  • foto galeri
  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?