Tifozët shkodranë “mësyjnë” fushën pa mbaruar sfida

Sport

Futja e tifozëve në fushë në ndeshjet e futbollit shqiptar është kthyer në rutinë. Diçka e tillë ndodhi në inaugurimin e stadiumit të Kukësit, u pa sërish më pas, por një episod jo normal u pa edhe sonte.

Bëhet fjalë për takimin mes Vllaznisë dhe Kukësit, ku tifozët shkodranë pas golit të 2-1 nga Çoba në fund, u futën në fushën e Loro Boriçit për të festuar me lojtarët. E çuditshmja qëndron në faktin se arbitri Juxhin Xhaji nuk kishte sinjalizuar ende fundin e takimit dhe po pritej vërshëllima finale.

 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?