VIDEO/ Momenti i aksidentit të çiftit në Tiranë

Aktualitet

Ky është momenti kur mjeti ‘Mercedes G-Clas’ përplas çiftin dhe foshnjen 3 muajsh në Tiranë. Dosja.al siguron momentin e rëndë që la të shokuar kalimtarët e rastit dhe në gjendje të rëndë çiftin. Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur mjekësore, ndërsa shoferi i mjetit me targa të huaja ka braktisur mjetin dhe është arratisur. 

Në video shihet mjeti i cili kalon me të kuqe dhe përplas çiftin. Drejtuesi i mjetit ndalon pranë e më pas largohet. Pranë të plagosurve kanë mbërritur kalimtarët të cilët ndihmuan dhe lajmëruan ambulancën. 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?