Aktualitet

Erion Braçe kujtesë Bordit të Karburantëve: Fuçia e naftës ka rënë në 97 dollarë

Sot pritet që Bordi i Transparencës të mblidhet dhe të vendosë një çmim të ri sa i përket karburantit.

Në lidhje me ketë deputeti Erion Braçe paralajmëron Bordin duke thënë se çmimi i naftës vijon të jetë në rënie.

Ai shkruan se fuçia e naftës sot është në 100 dollarë, konkretisht 97.83 dollarë për fuçi,

“CMIMI I #NAFTES VIJON RENIEN; SOT NEN 100 DOLLARE PER FUCI! Dite e mire qe BORDI te reflektoj qarte e ftohte CMIMIN E RI TE NAFTES!” shkruan Braçe në postimin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania