Tragjedia në Tetovë, Basha: Pikëlluese, i bashkohem dhimbjes së familjarëve

Aktualitet

Lideri i PD, Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për tragjedinë e ndodhur në Tetovë pasi një spital modulor u përfshi nga flakët. Në një postim në rrjetet sociale, Basha shkruan se u bashkohet dhimbjes së familjarëve.

“Pikëlluese lajmet e hidhura qe vijnë nga Tetova. Në këtë ditë tragjike i bashkohem dhimbjes së familjarëve dhe të afërmve të viktimave e ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta. Zoti u dhëntë forcë për ta përballuar këtë tragjedi. Shërim të shpejtë të lënduarve. Lutemi për Tetovën!”- shton Basha.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?