NOIZY MERR ‘PENG’ AKTORIN SHQIPTAR

Showbiz

Ai bëhet shpeshherë pjesë e mediave për shkak të sherreve me reperët e tjerë, ndërsa kemi parë që bën disse të ndryshme.

Ditëne sotme Noizy ka habitur me një video të publikuar në Instagram, ku shihet se ka marrë peng aktorin e njohur shqiptar Xhevdet Jashari.

Djemtë e grupit të reperit e kanë kapur prej këmbësh dhe duarsh, ndërsa aktori dëgjohet duke bërtitur.

E gjithë kjo videoje është bërë në formën e një shakaje, ndërsa Noizy shkruan krahas videos ‘Mos bo mo disa’, duke i dhënë kështu edhe një mesazh kundërshtarëve të tij.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments