EuroNews dhe Zëri i Amerikës transmetojnë live protestën kurse ambasada amerikane në Tiranë mbështet drogën.

Aktualitet

EuroNews dhe Zëri i Amerikës janë duke transmetuar live protestën e opozitës në Tiranë, kundër qeverisë së korruptuar të Edi Ramës.

Ndërkaq, asnjëra nga mediat e njohura ndërkombëtare nuk ka transmetuar asnjë pamje nga takimi anti-miting i Edi Ramës në Vlorës.

Kurse ambasada amerikane ne Tirane gjate nje deklarate te saj denon ashper “dhunen” e protestueve pasi keta te fundit shkaterruan kerpudhen e Rames.