Vritet një ish punonjës policie me armë në kryeqytet. Emri

Aktualitet

Një ish-punonjës policie është vrarë me armë në kryeqytet.

Burime nga policia thanë se A. Bilali ka mbetur i plagosur me armë në stacionin fundit të e autobusit të Tiranës së re dhe ka nderruar jete ne spital.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments