Studentët e Juridikut i vënë drynin edhe gjimnazit “Petro Nini”. VIDEO+FOTO

Aktualitet

Studentët e fakultetit Juridik janë mbledhur para gjimnazit të Tiranës ‘Petro Nini Luarasi’ për të zhvilluar mësim në këto ambiente.

Por studentët që po bojkotojnë mësimin deri në realizmin e kërkesave të tyre kanë mbyllur me dryn dhe me zinxhirë derën.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments